Hakkımızda

Sanat Sokağı, 2013 yılında, başarılı isimlerin tecrübelerini birleştirmesi ile oluştu. Ajansımız, yıllar boyunca edinilen tecrübeler ve kazanılan sanatçı dostlar ile birlikte bugün de yolculuğuna başarıyla devam ediyor.

Sanat Sokağı'nda deneyimli bir ekip ile çalışırsınız. Seslendirme sanatçıları özenle seçilmiş, alandaki başarılarını kanıtlamış, eğitim ve vizyon sahibi kişilerden oluşmaktadır.

Sanat Sokağı'nda her zaman profesyonel düzeyde ekipman kullanılır. Gelişen teknoloji takip edilerek işe ve amaca en uygun stüdyo ve ekipman ile hizmet sunulur.

Sanat Sokağı'ndaki tüm sanatçılar tecrübe sahibidir. Talep edilen işe en uygun hizmeti, alanında uzman kişilerden teslim alırsınız.

Sanat Sokağı hızlıdır. Çalışma arkadaşlarımızın deneyimi ve çalışma özenimiz ile birlikte, talep edilen iş, olabildiğince kısa sürede tamamlanır.

Sanat Sokağı sorumluluklarının bilincindedir. Bizim için her iş çok değerlidir. Her işin bir emek verilerek hazırlandığının bilincinde olarak ve müşteri memnuniyeti öncelik kabul edilerek çalışılır.

Sanat Sokağı çözüm odaklıdır./b> Beklentileriniz ile birlikte farklı fikirler sunularak işiniz desteklenir. Ortak akıl ile en uygun hizmet sunulur.

Sanat Sokağı ekibi işini severek yapmaktadır. İşimiz, doğası gereği, gönül verilerek yapılan bir iştir. Ekipteki sanatçılar, işin bu doğasını bilen, işini gönülden severek yapan kişiler arasından seçilmiş kişilerdir. Bu sayede, yaptığı işin alt türü ne olursa olsun, tüm projelere hevesle yaklaşan ve işin gereğini hem süreç, hem sonuç odaklı ifa eden bir ekip ile hizmet sunulmaktadır.