Sıkça Sorulan Sorular

Seslendirme

Ham Ses (Doğal Ses) Nedir?
Efektlerin eklenmediği, dengesiyle oynanmamış, eşitleyici (equalizer) kullanılmamış ses demektir. Herhangi bir değişime maruz kalmayan bu kayıtlarda amaç, doğala en yakın sesi yakalamaktır. Sesi talep eden kurum veya kişiye, kayıt üzerinde dilediği gibi oynama şansı tanıdığı için, seslendirme kayıtları genellikle bu şekilde alınır. Bu kuru, ham sesi yakalayabilmenin yolu, stüdyoda iyi bir ses yalıtımının sağlanması ve kullanılan ekipmanın kalitesinden geçer.
Prodüksiyon, Montaj Nedir?
Bir medya ürünü ortaya çıkarmak için yapılan çalışmalar ve bu çalışmalar sonucunda ortaya çıkan ürüne prodüksiyon (yapım) denir. "Montaj" veya "kurgu" ise, görüntülü, sesli veya ikisini de içeren çalışmanın bir uyum içinde, bir anlam bütünlüğü yaratacak şekilde birleştirilmesi işlemidir. Talebe göre, kaydedilen sesler, mevcut görüntülerin ilgili bölümleri ile eşlenerek (senkronizasyon) ve ses dengeleri düzenlerek teslim edilir. Bunun dışında, sadece seslere özel bir işlem de talep edilebilir. Ses montajı sırasında da, seslendirme kaydının altına müzik yerleştirme, denge ayarları, efekt ekleme gibi işlemler söz konusudur.
Jingle Nedir?
Profesyonel seslendirme stüdyomuzda profesyonel seslendirme sanatçılarımızla yapılan şarkılı ses kayıtlarıdır. Müşteri talebine göre sözsüz de olabilir. Daha dikkat çekici ve akılda kalıcı bir kayıt olduğu için tercih edilmektedir. Bir markanın kendine özel bir imaj yaratmasını, bilinirliğinin artmasını sağlar. Ayrıca müzik ve sözler o markaya özel oluşturulduğundan telif sorunu yaşatmaz ve uzun süre birçok alanda kullanılabilir. (örn: radyo reklamı, sosyal medya reklamı, santral – karşılama anonsu gibi)
İşi (Seslendirme kaydını) Ne Kadar Sürede Teslim Alırım?
Sanat Sokağı Seslendirme Stüdyomuzda işler genelde gün içinde en kısa sürede teslim edilmektedir. Seçilen seslendirme sanatçısının özel bir durumu yoksa (tatil-hastalık gibi) alternatif kişiler önerilmekte veya kişi en fazla birkaç gün beklenerek iş hazırlanmakta ve teslim edilmektedir.
Stüdyonuzda Her zaman Seslendirme Sanatçıları Bulunuyor mu?
Seslendirme stüdyomuzda her gün mutlaka 2 erkek 2 kadın seslendirme sanatçısı bulunmakta ve acil işlerinizde en kısa sürede hizmet verilmektedir. Seçtiğiniz bir seslendirme sanatçısı ise genellikle gün içinde stüdyomuza gelebilmekte ya da özel bir hastalık veya tatil durumu yok ise en geç 2 gün içinde işiniz hazırlanıp teslim edilmektedir.
Ücretlendirme Nasıl Yapılıyor?
Sanat Sokağı Seslendirme Stüdyomuzda müşteri memnuniyeti ve devamlılığı için oldukça ekonomik fiyatlar sunulmaktadır. Ücretler öncelikle işin yayınlanma alanına yani ulusal medya veya yerel olmasına göre sonra ise seçilen seslendirme sanatçımıza ve sayfa uzunluğuna göre belirlenmektedir. Ve uzun sayfalı işlerde daha uygun teklifler hazırlanarak müşterimiz için avantajlı bir fiyatlandırma yapılmaktadır.
Neden Seslendirme Stüdyosu Tercih Edilmeli?
Birçok sektörde olduğu gibi Seslendirme sektöründe de öncelikle şirket olma sorumluluğu ile bireysel çalışan yani tanımadığınız biri arasındaki fark düşünülmelidir. Şirket size deneyim ve kalite dışında belirli bir yerdeki konumuyla, ticari unvanıyla ve iş kalitesiyle her zaman güvence sunar. Ayrıca kalite de çok önemli bir tercih ölçütü olmalıdır. Maalesef seslendirme sektöründe her sesi güzel olan kendini seslendirme sanatçısı ilan etmekte ve bu iş için gerekli eğitime ve gerekli teknik donanıma sahip olmadan seslendirme yapmaya çalışmaktadır. Bu tarz kişilerle belki tesadüfen 1-2 işi temiz alabilirsiniz ama işin arkasında durma, her alanda kaliteli bir iş teslim alma, faturalandırma, teknik yetkinlik gibi konularda yetersiz kalınacaktır. İşinizi profesyonel ellere emanet etmenizi ve işinizi profesyonel stüdyo ve profesyonel seslendirme sanatçıları ile kusursuz bir iş teslim almayı tercih etmelisiniz. Sanat Sokağı Seslendirme stüdyosundaki tüm seslendirme sanatçıları diksiyon ve seslendirme eğitimi almış ve yıllardır bu alanda tecrübe sahibi olmuş kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca teknoloji yakından takip edilerek en temiz ses kaydı için ekipmanlar ve programlar sürekli güncellenmektedir.
Santral Seslendirmesi Nedir?
Santral seslendirmesi yani karşılama anonsu sizi arayan müşterilerinizi ilk karşıladığınız yerdir. Burada telefonun açılmaması veya o an kimin açtığı, ne kadar yeterlilikte olduğu ve hangi ruh halinde birinin telefonu açtığı ilk izlenim için ve müşteri kazanmanız için oldukça önemlidir. Profesyonel bir iş yapıyorsanız ve bunu eksiksiz olarak anlatmak ve güzel bir ses ile karşılayarak duyurmak istiyorsanız karşılama anonsu özenle hazırlanılması gereken bir kayıttır. Sanat sokağı Seslendirme stüdyosunda alanında deneyimli seslendirme sanatçılarıyla ve talep edilirse müzik ve bekleme müziği ile birlikte santralinize uygun formatta kayıtlar hazırlanmakta ve mutlu müşteriler kazanmanıza yardımcı olunmaktadır.
Belgesel Seslendirme Nedir?
Belgesel seslendirme de çekilen görüntülerin ruhunu yansıtacak veya tam olarak betimleyecek uyumlu bir seslendirme hazırlamak çok önemlidir. Aslında çekilen tüm görüntülere hayat veren, anlatan, hissettirendir seslendirme. Sanat Sokağında deneyimli seslendirme sanatçılarımıza görüntülere en uygun ses tonu, vurgu tonlama ve okuma temposuyla kayıt hazırlanıp teslim edilir. Talep edilirse müzik montajı ve efektlerle seslendirme desteklenmektedir.
Tanıtım Filmi Seslendirme Nedir?
Yaptığınız işi en iyi anlatmanın, öne çıkmanın yolu başarılı bir tanıtım filmi yaratmaktadır. Bu tanıtım filminin başarılı olması ve dikkat çekmesi ise net, yalın ve kısa bir anlatım senaryosu oluşturup görüntüye almak, bu görüntüye de ses ve müzikle hayat katmakla işinizi doğru vurgu ile anlatmakla olur. Tanıtım filminizi kendi web sitenizde, fuarlarda ve sosyal medya da yayınlayarak çok fazla kişiye kendinizi tanıtma şansı yakarlarsınız. İşinize en uygun seslendirme sanatçısıyla tanıtımınızı yapmak, firmanızı öne çıkarmak için deneyimli seslendirme kadromuzla hizmet sunmaktayız.
Eğitim Filmi Seslendirme Nedir?
Eğitim filmi seslendirmesi ikiye ayrılmaktadır. Şirket içi eğitim filmi yani personel eğitimi, işyerinde işleyişin veya bir makinenin kullanıma yönelik bir eğitim videosu olacağı gibi ders anlatım videoları da eğitim filmi kapsamındadır. Eğitim filmi seslendirmesi yapılırken çok vurgulu veya hızlı tempolu bir okumadan kaçınılmalı ama tekdüze de olmamalıdır, gerekli yerlerde doğru vurgu ve tonlama verilerek yapılmalıdır. Eğitim filmi görüntülerinde seslendirme olmazsa olmaz unsurlardan biridir. Sanat Sokağı seslendirme kadromuzla konuya en uygun seslendirmesi sanatçısı seçilir ve metne uygun vurgu tonlama ve net bir diksiyonla anlatılmak istenilen en iyi şekilde anlatılır.
Reklam Seslendirme Nedir?
Reklam çekimi yapılan ürüne ve çekim kurgusuna göre en uygun sesi seçmek çok önemlidir. Sadece bu ses çok güzeldir diye seçmek yerine senaryoya ve reklamın anlattığı ürüne göre ses seçildiğinde ve uygun bir tonlama ile seslendirildiğinde her şey bütünleşir ve başarılı bir çalışma ortaya çıkar. Sanat Sokağında seslendirmen kadromuz reklam seslendirmesi konusunda oldukça başarılı ve deneyimlidir. İster imaj reklamı tarzında, ister neşeli reklam, ister gizemli tarzda bir reklam siz reklamınızı anlatın biz sizi anlatalım.
Animasyon, Çizgi Film Seslendirmesi Nedir?
İster çocuk olun ister büyük hepimiz animasyon tarzında görselleri severiz ve akılda kalıcılığı daha fazladır. Akılda kalıcılığı etkileyen en önemli unsurlardan biride karakterin sesiyle bütünleşmesidir. Bazı sesler hafızamızda yer eder ve unutmayız hatta bazen taklit etmekten keyif duyarız. Sanat Sokağında hayal gücü yüksek ve işini severek yapan seslendirmen kadrosuyla karakterlerinize renk katmaya hazırız.
Seslendirme Ne işe yarar? Seslendirmenin Önemi nedir?
Yapılan tüm prodüksiyonlarda iyi bir seslendirme stratejisi ile rakipleriniz arasında fark yaratmanız başarıya doğrudan etki edecektir. Çizgi film karakterlerinden eğitim filmlerine, radyo reklamlarından telefon karşılama anonslarına kadar her yerde seslendirmenlerin emeği bulunmaktadır. Bazen dinleyicilere bir duyguyu aktarırken, bazen bir ürünün satışına katkıda bulunuyorlar; bazen de çok önemli bilgileri binlerce insana iletiyorlar. Sanat Sokağı, seslendirme sanatçıları kadrosuyla işinize değer katmak için çalışıyor.
Seslendirme Sanatçılarınız Neye Göre Seçiliyor?
Sanat Sokağı seslendirme stüdyosunda öncelikle bu alanlarda (diksiyon, seslendirme) eğitim almış ve deneyimli kişiler seçilmektedir. İşimiz gereği hep bu sektörün içinde olduğumuzdan başarılarına zamanla birçok kez tanık olduğumuz ve karakter olarak da çalışmakta güçlük çekmeyeceğimiz yani aslında uzun süredir tanıdığımız kişilerle bir kadro oluşturduk. Yeni eklenen seslendirme sanatçılarımız ise yine kendini bu alanda kanıtlamış veya referansla gelen kişiler vasıtasıyla seçilmektedir.

Diksiyon Eğitimi

Neden Diksiyon Kursu Almalıyım?
Kendini geliştirmek, iş ve okul hayatında güzel konuşma ve hitabet becerisiyle bir adım öne geçmek isteyen herkes diksiyon eğitimi almalıdır. Kendini ifade ederken iyi bir ses tonu, kendine güven, hitabet yeteneği ve doğru kelime kullanımı her ortamda sizi öne taşıyan bir ayrıcalık olacaktır. Ayrıca konuşma sanatıyla ilgili iş yapan ya da yapmak isteyen (tiyatro, seslendirmen, sunucu, spiker, eğitmen…) kişiler de diksiyon eğitimi almış olmak ön koşulu aranmaktadır.
Diksiyon Kursu Bana Ne Artılar Katar?
Bireyin sesini etkili biçimde kullanabilmesini sağlar. Hitabet yeteneğini geliştirir. Kendine güven duymasını sağlar ve hem sosyal hem profesyonel iş yaşamında mutlaka öne taşır. İnsanlarla iletişim kurulan her meslek grubuna ve tüm öğrencilere diksiyon kursu almasını öneminin ne kadar etkili olduğunu bilen bir kurum olarak tavsiye etmekteyiz.
Diksiyon Dersinde Neler Öğreniriz?
Sesinizin doğru kullanımı, heyecan kontrolü, etkili, doğru ve güzel konuşma becerileri diksiyon kursunun size kazandırdıkları olacaktır. Ders içerikleri eğitim bölümümüzde detaylı olarak listelenmiştir. Ders sonlarında sizlere eğitim ders notları ve pratik için özel hazırlanmış alıştırma notları verilecektir.
Diksiyon Kursu Süresi Nedir?
Biz kurum olarak diksiyon kursunun özel – birebir olması gerektiğine inanmaktayız. Bir kişisel gelişim kursu olan diksiyon kursunda kişinin sorununa birebir yönelmek bu alanda çalışma yapmak daha doğru ve daha hızlı sonuç veren bir eğitim metodudur. Kişinin talebine göre uzatabilmekle birlikte standart olarak belirlenen süre 12 ders saatidir. Toplam 8 hafta, haftada 1,5 ders saati olarak dersler işlenmektedir. Eğitimin haftanın hangi günü ve saati olacağına Eğitmen ile birebir görüşerek ortak bir gün ve saat belirlenir ve başlanır.
Diksiyon Kursu Almadan Seslendirme, Sunuculuk Yapabilir miyim?
Bu işi profesyonelce yapan her yer sizde bu eğitimi almış olma ön koşulunu arayacaktır. Elbette bu eğitimi almadan bu işleri icra eden kişilere rastlayabilirsiniz ama ne kadar profesyonelce yaptığı ve ne kadar sürdürdüğü sorgulanmalıdır. Her işte olduğu gibi bu iş alanlarına da eksiksiz bir başvuru yapmak ve işi doğru icra etmek için diksiyon eğitim alınmış olmalıdır.
Kurs Sonunda Sertifika Veriliyor mu?
Diksiyon eğitimi sonunda kurumumuzdan bu eğitim alındığına ve başarı ile tamamlandığına dair katılım sertifikası kurum kaşeli olarak verilmektedir.

Seslendirme Eğitimi

Neden Seslendirme Kursu Almalıyım?
Profesyonel olarak seslendirme sanatçılığı, sunuculuk yapmak isteyen kişilerin bu eğitimi almış olması gerekmektedir. Bu meslekler dışında sürekli sunum yapan, bir topluluğa seslenen kişiler de seslendirme eğitimi alıp kendilerini geliştirebilirler.
Seslendirme Kursu Bana Ne Artılar Katar?
Bu mesleği yapmak isteyen kişiler detaylı olarak seslendirme sanatının gerekliliklerini öğrenir ve pratik yapma şansına ulaşır. Kurumumuzda profesyonel ses stüdyosu olması sayesinde daha etkili ve daha doğru bir eğitim metodu uygulanmaktadır. Kurs sonunda kişiye ses stüdyomuzda profesyonelce hazırlanan ses demosu verilir ve bu demo ile daha etkili iş başvurusu yapmanız sağlanır. Ayrıca katılım sertifikası da verilmektedir.
Seslendirme Kursunda Neler Öğreniriz?
Seslendirme sanatçılığı meslek becerisini kazanmanız için bu sektörün her alanıyla ilgili ders içeriklerimiz mevcuttur. Ders içerikleri eğitim bölümümüzde detaylı olarak listelenmiştir. Ders sonunda ses demosu hazırlanıp verilmekte ve ders süresince eğitim notları ve alıştırma için örnekler verilmektedir.
Nasıl Seslendirmen Olurum?
Seslendirme sanatçılığı meslek becerisini kazanmak ve iyi bir şekilde yapabilmek için diksiyon eğitimi ve Seslendirme eğitimi almak gereklidir. Sadece Eğitim almakta her kişide yeterli olmamakta bu alanda birçok pratik yapmak mikrofona ve okuma vurgularına alışmak önemlidir. Kurumumuzda verilen eğitimlerde her ders sonunda profesyonel ses stüdyomuzda pratik yapma imkânıyla kişinin mikrofon fobisini yenmesi ve mikrofonla okuma yapmaya alışması sağlanmaktadır. Ayrıca seslendirme ajansı olmamız sebebiyle ajansa gelen profesyonel kişileri dinleyerek de pratik yapma şansı bulabilirsiniz.
Seslendirme Kursu Alınca Seslendirmen Olabilir miyim?
Alanına uygun bir eğitimi detaylıca almak bu yolda hızla ilerlemeye yardımcı olacaktır. Bu sorunun cevabı kişiye göre değişmektedir. Bazı kişiler çok başarı gösterip hemen başvuru yapabilecek düzeye gelebilirken bazı öğrencilerin daha çok pratik yapması gerekebilir. Profesyonel ses stüdyomuzda eğitmenimiz eşliğinde hazırlayacağımız ses demoları sizler için başarılı bir referans olacaktır.
Kurs Sonunda Sizin Stüdyonuzda Çalışabilir miyim?
Profesyonel olan her ajans gibi bizim kurumumuzda bazı kriterler bulunmaktadır. Kursu başarıyla tamamlayan ve bu mesleğe hazır gördüğümüz kişilerin ses örnekleri arşivimize katılmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca başka yerlere yönlendirme yaparak da kursiyerlere yardımcı olmaya çalışırız. Ama her eğitim alan bu işi yapabilir garantisi yoktur.
Seslendirme Kursu Almadan Bu Mesleği Yapabilir miyim?
Bu işi profesyonel yapan her kurum sizden bu eğitimi almış olma ön koşulunu arayacaktır. Bu eğitimi almadan yapan kişiler mutlaka var ise de, uzun süre bu tarz iş ortamlarının içinde olan çok fazla pratik ve deneyim kazanmış kişilerdir, bir nevi tecrübe ile bu aşamaya ulaşmışlardır. İlk defa bu işlere atılmak isteyen herkes diksiyon ve seslendirme eğitim almak zorundadır.
Kurs Sonunda İş Garantisi Var mı?
Alanına uygun bir eğitimi detaylıca almak iş imkânı bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca stüdyomuzda hazırlanan profesyonel demo ile başvuru yapmak başarılı bir referans olacaktır. İş garantisi bizim tarafımızdan verilmemekte sadece başvuru yapacağınız yerlere iyi ve eksiksiz bir başvuru yapmanız sağlanmakta ve yönlendirmeler yapılmaktadır.
Seslendirme Kursu Sonunda Sertifika Veriliyor mu?
Seslendirme eğitimi sonunda kurumumuzdan bu eğitim alındığına ve başarı ile tamamlandığına dair katılım sertifikası kurum kaşeli olarak verilmektedir. Ayrıca farklı türlerde hazırlanan ses demosu da verilmektedir.
Seslendirme Kursu Sonunda Nasıl Bir Ses Demosu Veriliyor?
Bireyin isteğine göre isterse her ders kolunda Haber seslendirme Demosu, Belgesel Seslendirme Demosu, Reklam Seslendirme Demosu, Animasyon Seslendirme Demosu, Tanıtım Filmi Seslendirme Demosu, Eğitim Videosu Seslendirme Demosu ayrı ayrı ve istenirse efekt ve müzik montajlı olarak hazırlanıp kurs katılımcısına verilir. İstenirse de seçtikleri veya başarılı oldukları alanlarda 2 -3 farklı demo hazırlanıp verilmektedir.
Seslendirme Kurs Süresi Nedir?
Biz kurum olarak seslendirme kursunun özel – birebir olması gerektiğine inanmaktayız. Bir kişisel gelişim ve meslek becerisi kazandırma kursu olan diksiyon kursunda kişinin isteğine birebir yönelmek bu alanda çalışma yapmak daha doğru ve daha hızlı sonuç veren bir eğitim metodudur. Kişinin talebine göre uzatabilmekle birlikte standart olarak belirlenen süre 8 ders saatidir. Toplam 4 hafta, haftada 2 ders saati olarak dersler işlenmektedir.

Spikerlik - Sunuculuk Kursu

Neden Spikerlik - Sunuculuk Kursu Almalıyım?
Profesyonel olarak Spikerlik - Sunuculuk yapmak isteyen kişilerin bu eğitimi almış olması gerekmektedir. Bu meslekler dışında sürekli sunum yapan, bir topluluğa seslenen kişiler de Sunuculuk eğitimi alıp kendilerini geliştirebilirler.
Sunuculuk Kursu Bana Ne Artılar Katar?
Bu mesleği yapmak isteyen kişiler detaylı olarak Sunuculuk becerisini öğrenir ve pratik yapma şansına ulaşır. Kurumumuzda profesyonel ses stüdyosu ve fotoğraf stüdyosu olması sayesinde daha etkili ve daha doğru bir eğitim metodu uygulanmaktadır. Kurs sonunda kişiye ses stüdyomuzda ve fotoğraf stüdyomuzda profesyonelce hazırlanan ses ve görüntü demosu verilir ve bu demo ile daha etkili iş başvurusu yapmanız sağlanır. Ayrıca katılım sertifikası da verilmektedir.
Spikerlik - Sunuculuk Kursunda Neler Öğreniriz?
Sunuculuk ve spikerlik meslek becerisini kazanmanız için bu sektörün her konusuyla ilgili ders içeriklerimiz mevcuttur. Ders içerikleri eğitim bölümümüzde detaylı olarak listelenmiştir. Ders sonunda ses ve görüntü demosu hazırlanıp verilmekte ve ders süresince eğitim notları ve alıştırma için örnekler verilmektedir.
Sunuculuk Kursu Alınca Spiker- Sunucu Olabilir miyim?
Alanına uygun bir eğitimi detaylıca almak bu yolda hızla ilerlemeye yardımcı olacaktır. Bu sorunun cevabı kişiye göre değişmektedir. Bazı kişiler çok başarı gösterip hemen başvuru yapabilecek düzeye gelebilirken bazı öğrencilerin daha çok pratik yapması gerekebilir. Profesyonel ses ve fotoğraf stüdyomuzda eğitmenimiz eşliğinde hazırlayacağımız ses demoları ve video örnekleri sizler için başarılı bir referans olacaktır.
Spikerlik - Sunuculuk Kursu Almadan Bu Mesleği Yapabilir miyim?
Bu işi profesyonel yapan her kurum sizden bu eğitimi almış olma ön koşulunu arayacaktır. Bu eğitimi almadan yapan kişiler mutlaka var ise de, uzun süre bu tarz iş ortamlarının içinde olan çok fazla pratik ve deneyim kazanmış kişilerdir, bir nevi tecrübe ile bu yeteneğe ulaşmışlardır. Yeni bu işlere atılmak isteyen herkes diksiyon ve sunuculuk eğitim almak zorundadır.
Sunuculuk Kursu Alınca Spiker- Sunucu Olabilir miyim?
Alanına uygun bir eğitimi detaylıca almak bu yolda hızla ilerlemeye yardımcı olacaktır. Bu sorunun cevabı kişiye göre değişmektedir. Bazı kişiler çok başarı gösterip hemen başvuru yapabilecek düzeye gelebilirken bazı öğrencilerin daha çok pratik yapması gerekebilir. Profesyonel ses stüdyomuzda eğitmenimiz eşliğinde hazırlayacağımız ses ve görüntü demoları sizler için başarılı bir referans olacaktır.
Kurs Sonunda Sizin Stüdyonuzda Çalışabilir miyim?
Profesyonel olan her ajans gibi bizim kurumumuzda bazı kriterler bulunmaktadır. Kursu başarıyla tamamlayan ve bu mesleğe hazır gördüğümüz kişilerin görüntü örnekleri arşivimize katılmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca başka yerlere yönlendirme yaparak da kursiyerlere yardımcı olmaya çalışırız. Ama her eğitim alan bu işi yapabilir garantisi yoktur.
Spikerlik - Sunuculuk Kursu Sonunda Sertifika Veriliyor mu?
Spikerlik - sunuculuk eğitimi sonunda kurumumuzdan bu eğitim alındığına ve başarı ile tamamlandığına dair katılım sertifikası kurum kaşeli olarak verilmektedir. Ayrıca profesyonel stüdyolarımızda hazırlanan ses ve görüntü demosu da ve verilmektedir.
Kurs Sonunda İş Garantisi Var mı?
Alanına uygun bir eğitimi detaylıca almak iş imkânı bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca stüdyomuzda hazırlanan profesyonel demo ile başvuru yapmak iyi bir referans olacaktır. İş garantisi bizim tarafımızdan verilmemekte sadece başvuru yapacağınız yerlere iyi ve eksiksiz bir başvuru yapmanız sağlanmakta ve yönlendirmeler yapılmaktadır.
Spikerlik - Sunuculuk Kursu Sonunda Nasıl Bir Demo Veriliyor?
Bireyin isteğine göre isterse her ders kolunda Haber Spikerliği- Sunuculuğu Demosu, Protokol Sunuculuğu Demosu, Toplantı-Konferans Sunuculuğu Demosu, Televizyon- Radyo Spikerliği – Sunuculuğu Demosu ayrı ayrı ve istenirse olarak hazırlanıp kurs katılımcısına verilir. İstenirse de seçtikleri veya başarılı oldukları alanlarda 1-2 farklı demo hazırlanıp verilmektedir.
Spikerlik - Sunuculuk Kurs Süresi Nedir?
Biz kurum olarak spikerlik - sunuculuk kursunun özel – birebir olması gerektiğine inanmaktayız. Bir kişisel gelişim ve meslek becerisi kazandırma kursu olan sunuculuk kursunda kişinin isteğine birebir yönelmek bu alanda çalışma yapmak daha doğru ve daha hızlı sonuç veren bir eğitim metodudur. Kişinin talebine göre uzatabilmekle birlikte standart olarak belirlenen süre 8 ders saatidir. Toplam 4 hafta, haftada 2 ders saati olarak dersler işlenmektedir.